تبلیغات متنی
آپلود عکس با لینک مستقیم
خريد ممبر گروه تلگرام
جديدترين مدلهای پرده
جراحة العين
عملية تجميل الأنف
العلاج فی ایران
ساندویچ پانل
download free movies
باربری گاندی
نقش برجسته سفالی
سفال برجسته
سفال نقش برجسته
ساندویچ پانل
ساندویچ پانل
ساندویچ پانل
عرقیات
گنج يابی
باستان شناسی
گنج ودفنيه
کتاب اسرار و علائم نشانه ها

قالب وبلاگ
قاصدون
خريد بک لينک قوی
دفتر
کسب درامد از اينترنت
خريد کتاب گنج يابی
نم نم چت | چت روم فارسی | چت شلوغ
آپلود عکس
رویش بلاگ | ساخت وبلاگ ایرانی
چت روم
کتاب عشق شیرین
کتاب اسرار و علائم نشانه ها
Türk Seks Filmi
Türk Seks Filmi
تخته نرد
تخته نرد شرطی
باستان شناسی

مخدر گل و عواقب مصرف آن

[ad_1]

مخدر گل و عواقب مصرف آن

همه ما حداقل یک بار اسم مخدر گل را شنیده ایم , متاسفانه بسیاری از جوانان به شدت از آن استفاده میکنند  و به آن اعتیاد دارند , بله اعتیاد , خیلی ها کمان می کنند که گل یا همان ماریجوانا اعتیاد ندارد , اکا بر خلاف تصور اعتیاد دارد و هموز روش ترک آن توسط دانشمندان پیدا نشده است . ما هم سعی در اطلاع رسانی مضرات گل داریم تا شاید ذهن ها را روش کنیم که گول حرف های عامیانه را نخورند .

مخدر گل و عواقب مصرف آن مخدر گل و عواقب مصرف آنمخدر گل و عواقب مصرف آن

گل چیست ؟

ماده مخدر گل،‌‌ همان اندازه که اسم خوشایندی دارد ، یکی از خطرناک‌ترین مواد مخدری است که این روز‌ها در دست جوان‌ها می‌چرخد و به اسم یک روانگردان طبیعی خرید و فروش می‌شود . مخدری که ضربان قلب را بالا می‌برد، احساس بی‌قراری می‌دهد ، باعث توهم می‌شود و با یک بار مصرف، طوری عملکرد مغز را مختل می‌کند که زندگی بدون آن غیر ممکن می‌شود .

اشتباه عموم جامعه :

به دلیل این‌که والدین و عموم جامعه از حشیش و ماری جوانا آگاهی دارند و فکر می‌کنند حتما فرزندشان ماده بی‌خطری مصرف می‌کند که نامش هم گل است و حتما هم منشاء طبیعی دارد و زیانش از ماری جوانا ، حشیش و دیگر مواد مخدر صنعتی کمتر است .
این کارشناس اعتیاد توهم‌زایی ماده مخدر گل را بیشتر از حشیش دانست و افزود: ماده مخدر گل دارای پتانسیل قویتری از ماری جوانا و حشیش در ایجاد توهم و اعتیادآوری است و میزان قدرت توهم‌زایی آن دو تا سه برابر بیشتر از ماری جوانای معمولی است .

گل بخش‌های مسئول آرامش‌بخشی مغز را فلج می‌کند‌ :

گل که در اذهان عمومی حتی کم‌خطرتر از حشیش ، ماری جوانا و علف تلقی می‌شود ، برعکس آنقدر خطرناک است که با یک بار مصرف ، برای همیشه باعث اعتیاد مصرف کننده می‌شود ، زیرا ماده مخدر گل به طور مستقیم بخش‌های مسئول آرامش‌بخشی را در مغز فلج کرده و خودش جایگزین آن می‌شود . به همین دلیل مصرف کننده گل در صورت مصرف نکردن   دچار بی قراری ، تپش شدید قلب ، وحشت زدگی و اضطراب شدید می‌شود .

درمان وابستگی به گل :

بیشتر روش‌های ترک و راهکارهای رهایی از اعتیاد مبتنی بر تحقیقات و شیوه‌های درمانی در خارج از کشور است و روش موثری هم برای ترک آن معرفی نشده است . ناشناخته بودن اثرات استفاده از گل در مدت طولانی و با دوز بالا ، در کنار کمبود تحقیقات جهانی باعث شده است که اعتیاد به گل جزو اعتیادهای بدون درمان شناخته شود . پیشگیری و مبتلا نشدن جوانان به ماده مخدر گل نیاز به یک رویکرد اجتماعی دارد و عزم ملی ، انجام کار کارشناسانه ، اطلاع رسانی و ارتقای سطح آگاهی خانواده را می‌طلبد .

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *